Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

Cottelli Collection Kostým školačka

TOP 22 v kategorii Dámské sexy kostýmy

Cottelli Collection Kostým školačka

Doporučená nabídka ErosStar.cz

Skladem • Více variant49 Kč83 % • 605×recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč80 % • 143×recenzíDalší informace
Skladem • Více variantDárekDoplňkové služby59 Kč99 % • 11 853×recenzíShop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Do týdne • 1 varianta70 Kč92 % • 254×recenzíDalší informace
Skladem • Více variantDárek49 Kč87 % • 147×recenzíDalší informace
Skladem • Více variantDárekZdarma98 % • 15 953×recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace

Značka
Druh
školačka
Barva
bílá

• , zakoupeno v RuzovySlon.cz

Přítel má rád tyhle oblečky a jelikož se mu zalíbil tenhle tak jsem se rozhodla že si to objednám jako dárek pro přítele k svátku. Ale účinnost to bude mít určitě skvělou

• , zakoupeno v RuzovySlon.cz

• Koupila jsem xs a krásně sedí. Vypadá stejně jako na obrázku. Přítel byl nadšený.
  • , zakoupeno v RuzovySlon.cz

Hezký zabaleno a velikost sedí.

Značka
Druh
školačka
Barva
bílá

Skládaná mini sukně se zapínáním na zip a kravata z kostkovaného materiálu, krátký bílý top s vázáním vpředu. Bílé kalhotky otevřené v rozkroku, s podvazky, na zadečku s otvorem, lemované krajkou. Bez punčoch.

• Materiál: top a kalhotky - 95% polyester, 5% elastan, sukně a kravata - 100% polyester.
  • Strict tie and swaying mini skirt with zipper, short top to tie in the front and on the arms and crotchless panties with sexy peephole. Colourfully chequered. Top/panties: 95% polyester, 5% elastane. Skirt/tie: 100% polyester. Without stockings.

Velikosti / Size:

XS (4010)

S (4020)

M (4030)

L (4040)

XL (4050)

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v RuzovySlon.cz

Hezký zabaleno a velikost sedí.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v e-kondomy.cz

• Kvalita
    • Žádná

• Skvělý, sexy, úžasný

Naprosto sexy kostým. Velikost přesně na mě. Skvěle mi padne. Nemám co vytknout. Opravdu maximální spokojenost. Děkuju! ♥